O mnie

Kim jestem?

Od wielu lat prowadząca własną Agencję Doradztwa Personalnego JMB Make It. Wykonywała projekty rekrutacyjne na różne stanowiska, włącznie z najwyższymi pozycjami w międzynarodowych korporacjach. Wcześniej specjalista w eksporcie polskich wyrobów hutniczych na cały świat. Podczas wieloletniego doświadczenia zawodowego poznała specyfikę funkcjonowania wielu firm w Polsce i za granicą, jak również sposoby organizacji pracy, weryfikacji i rekrutacji pracowników. Producent programów telewizyjnych.

Jolanta Milas – absolwyntka Akadymije Ekůnůmicznyj we Katowicach i SGH we Warszawje, bezpartyjno, zwolynńiczka programu ód profesora Roberta Gwiazdowskiego. Mo swůj gyszeft, chopa i dwůch synkůw. Godo po ślůnsku, polsku, francusku, rusku i angelsku.Moi przodkowie i rodzina byli po wszystkich stronach tego co działo się na Śląsku i dlatego jestem   częścią naszej historii i czuję się częścią naszej śląskiej ziemi. Moja Babcia i Mama były więzione w obozie na Zgodzie.

Urodziłam i wychowałam się na Śląsku i Śląskiem całkowicie przesiąkłam. Rozumiem jego kulturę i problemy. Z drugiej strony, dzięki karierze zawodowej, poznałam zasady działania światowych przedsiębiorstw i mediów. Tę wiedzę i doświadczenie wykorzystam w Warszawie dla Śląska. Proszę o Twój głos!

Od wielu lat prowadząca własną Agencję Doradztwa Personalnego. Wcześniej specjalista w eksporcie  polskich wyrobów hutniczych na cały świat. Producent programów telewizyjnych.

 

Popierają mnie:

prof. Robert Gwiazdowski–  wybitny ekonomista

poseł Grzegorz Długi – były opozycjonista, adwokat, dyplomata

Menu