O mnie

Członek Krajowej Rady Programowej Koalicji Polskiej
Członek Sztabu Wyborczego kandydata na prezydenta RP Władysława Kosiniaka Kamysza jako ekspert do spraw przedsiębiorców i przedsiębiorczości.

Asystent społeczny posła Władysława Kosiniaka Kamysza.
Kim jestem?
Jolanta Milas z domu Łokieć. Urodzona Bytom Stroszek. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studiów MBA na SGH w Warszawie. Przedsiębiorca i matka dwóch synów. YouTuberka – prowadzi działalność publicystyczną i producencką na swoim kanale  ”U Jolanty Milas – Wolny Wybór”. Od wielu lat prowadząca własną Agencję Doradztwa Personalnego JMB Make It. Wykonywała projekty rekrutacyjne na różne stanowiska, włącznie z najwyższymi pozycjami w międzynarodowych korporacjach. Wcześniej specjalista w eksporcie polskich wyrobów hutniczych na cały świat – w tym wyrobów z Huty Pokój. Podczas wieloletniego doświadczenia zawodowego poznała specyfikę funkcjonowania wielu firm w Polsce i za granicą, jak również sposoby organizacji pracy, weryfikacji i rekrutacji pracowników. Producent programu telewizyjnego “Z Kamerą wśród posłów” dostępnego na platformie video Amazon Prime.
 

Jolanta Milas – absolwyntka Akadymije Ekůnůmicznyj we Katowicach i SGH we Warszawje, bezpartyjno, zwolynńiczka programu ód profesora Roberta Gwiazdowskiego. Mo swůj gyszeft, chopa i dwůch synkůw. Godo po ślůnsku, polsku, francusku, rusku i angelsku.Moi przodkowie i rodzina byli po wszystkich stronach tego co działo się na Śląsku i dlatego jestem   częścią naszej historii i czuję się częścią naszej śląskiej ziemi. Moja Babcia i Mama były więzione w obozie na Zgodzie.

Program gospodarczy – Aktywnie uczestniczy w popularyzacji programu naprawy państwa autorstwa prof. Roberta Gwiazdowskiego – programu zbudowanego na prawach ekonomicznych i społecznych, polskiej tradycji i zdrowym rozsądku a odrzucającym interesy i konflikty partyjne.  

Urodziłam i wychowałam się na Śląsku i Śląskiem całkowicie przesiąkłam. Rozumiem jego kulturę i problemy. Z drugiej strony, dzięki karierze zawodowej, poznałam zasady działania światowych przedsiębiorstw i mediów. Tę wiedzę i doświadczenie chcę wykorzystać dla Śląska.

Popierają mnie:

Robert Gwiazdowski– profesor prawa, adwokat, publicysta

Grzegorz Długi – poseł VII kadencji były opozycjonista, adwokat, dyplomata

Menu