Kochani Wyborcy,
Wasze głosy to były głosy na mnie – BARDZO DZIĘKUJE ZA WASZE POPARCIE! 
DZIYNKUJA WSZYJSKIM COŚCIE NA MIE WELUWALI! 

Niestety z naszej listy nikt nie uzyskał mandatu.

Start nie z jedynki z małej do niedawna agrarnej partii w Katowicach to start dla idei. Nigdy w historii naszego okręgu dwójka z PSL nie zebrała tyle głosów, a to świadczy również o rosnącym zrozumieniu dla programu naprawy państwa profesora Gwiazdowskiego. To ważne! Zrobię co w mojej mocy aby o te idee wspólnie z Wami walczyć dalej!

Lider Partii PSL Władysław Kosiniak Kamysz – zrobił dobrą , bardzo pracowitą kampanię! Pokazał się jako człowiek kompromisu, zgody, spokoju! Wiele głosów najczęściej na 1 naszej listy trafiło dzięki Panu Władkowi właśnie z tego powodu. 

Lider ugrupowania K15 Paweł Kukiz posiadając ogromne zaufanie społeczne ze swoją niezłomnością w popularyzowaniu antysystemowych idei również przysporzył głosów naszej liście. 

A wreszcie wszyscy reprezentowaliśmy program Koalicji Polskiej PSL , który jest prawie tożsamy z programem profesora Gwiazdowskiego.

Wyborcy głosowali na listę Koalicji Polskiej PSL również z tego powodu aby w ogóle zwiększyć liczebność opozycji w sejmie.

A co do tzw „ jedynek” to ogólnie rzecz biorąc to jest to bardzo uprzywilejowane miejsce na które spływają głosy na partię i na liderów partii. Jedynki przyjmując te przywileje przyjmują również zaszczytny obowiązek zorganizowania, sfinansowania swojej bardzo widocznej kampanii oraz organizowania wspólnej kampanii całej listy. W ten sposób jedynki powinny „ciągnąć„ listę aby przekroczyć wymagany próg głosów dla całej listy i zdobyć mandaty!

Poseł Grzegorz Długi – wybitny Ślązak do tej pory reprezentował Śląsk w sejmie- wielka szkoda że już nie będziemy mieli Posła Grzegorza Długiego i nikt reprezentujący ten program nie zajmie jego miejsca.

Bardzo dziękuję WSZYSTKIM za wsparcie i pomoc!

Nasz program Profesora Gwiazdowskiego to program dla wszystkich Polaków!

Jolanta Milas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
You need to agree with the terms to proceed

Menu